2 osoby / 2 noci / celoročně
2 osoby / 2 noci / celoročně

Lipenská přehrada stojí za návštěvu

Přemýšlíte o tom, kam se vydat na dovolenou? V tuzemsku je skutečně krásně, neboť je zde tolik nádherných a malebných míst, které se směle vyrovnají dovolené strávené u moře (pokud tedy vyjde počasí). Jedním z takových míst je také Lipenská přehrada. Je to největší vodní plocha v České republice. Tato přehrada byla vybudovaná v roce 1950 až 1959 a při její stavbě byly využity příhodné přírodní podmínky.

Lipno se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumava. Toto umělé jezero působí jako moře, proto se mu také říká jihočeské moře. Ubytování na lipně vám zaručí maximální komfort. Vybírejte z bohaté nabídky hotelů, penzionů, chat a chalup, ale také kempů. Na své si zde přijde skutečně každý.

Ubytování podle vašich představ

Jakmile znáte cílovou destinaci, začnete uvažovat nad tím, kde se ubytujete. Někteří lidé dávají přednost tomu, že si ubytování najdou až po příjezdu. Ovšem to vám značně snižuje šance získat takové ubytování, které bude odpovídat vašim nárokům a předpokladům. Pokud patříte mezi náročnější klientelu a nechcete nechat nic náhodě, pak si zvolte hotel již z domova. Jak si vybrat hotel najdete velice snadno a přehledně na webových stránkách. Najdete si recenze jednotlivých hotelů a můžete si tak v klidu z domova probrat všechny možnosti a zvolit si ubytování podle svých představ.

Lipno a okolí

Ať už se jedná o ubytování na Slovensku nebo v Čechách, vždy je lepší udělat si včasnou rezervaci. Jedině tak máte jistotu, že po příjezdu nebudete nemile překvapeni. Lipno láká turisty pro svou jedinečnou přírodu, čerstvý vzduch, možnost koupání a také kulturní vyžití. Do nádherného Českého Krumlova je to odtud pouhých 20 minut jízdy autem. Můžete navštívit romantický hrad Rožmberk, zříceniny Vítkův Hrádek nebo Dívčí Kámen.

Za vidění jistě stojí zámek a také Zoo, která se nachází v Hluboké nad Vltavou

© 2011-2012 AquaparkCestlice.info | Navštivte Aquapark Čestlice | Přečtěte si: Lymfatické masáže